RU

Київським лікарям не платять зарплату

14.12.2009, 15:05

Київським лікарям і соцпрацівникам затримують зарплату. Про це пише газета "Сєгодня".

"Зарплата прострочується вже третій тиждень. Спочатку говорили, що проблеми з банком, а зараз ходять чутки, що наші зарплати пішли на доплати медикам за понаднормові під час епідемії", - розповіла газеті одна з співробітниць соцзабезу Деснянського району столиці. До того ж директор соцзабезу Міла Рогульська підтвердила, що грошей немає: "Нам кажуть, що їхня відсутність пов'язана з технічним непорозумінням. Обіцяють, що скоро гроші будуть. Ми вже навіть скаржилися у мерію".

Водночас у мерії визнають, що проблеми є, але запевняють, що це ніяк не пов'язано з виплатами лікарям за понаднормову роботу. "Через непорозуміння не було підписано один документ, і через це частина грошей на заробітну плату до нас не надійшла. Вчора документ підписали, з понеділка обіцяють, що гроші почнуть надходити. Так що зарплати повинні видавати вже наступного тижня!", - заявило джерело видання у мерії.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що медпрацівники столиці, які під час епідемії грипу працювали понаднормово, вже отримують гроші за виконану роботу.

Уряд заявляв про намір доплатити лікарям за понаднормову роботу під час епідемії грипу ще у листопаді. На ці цілі з резервного фонду було виділено 81,5 млн. грн.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини