RU

Київським бюджетникам збільшать зарплату

28.02.2011, 15:10

Працівники бюджетної сфери отримають не тільки збільшену до рівня 2010 року заробітну плату, але й компенсацію коштів, які недоотримали за два місяці нового року. Про це заявив секретар Київради Олесь Довгий.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі міськради, політик зазначив, що цього року окремі категорії працівників сфери освіти, охорони здоров'я, соціального захисту і культури отримували заробітну плату менше, ніж у 2010 році.

"Ми знайшли додатково 200 млн. грн. для фонду заробітної плати працівників бюджетних установ для того, щоб не просто вирівняти фонд середньої заробітної плати з рівнем 2010 року, але ще й компенсувати ту частину коштів, які за ці два місяці недоотримували працівники цієї сфери", - сказав секретар Київради.

За його словами, плутанина між вирівнюванням фонду заробітної плати і поверненням виплати 20% муніципальних надбавок працівникам бюджетної сфери виникла з вини деяких чиновників КМДА.

"Ця плутанина виникла тому, що окремі чиновники Київської міської адміністрації перш ніж розібратися у структурі фонду заробітної плати і у тих соціальних програмах, які працювали протягом попередніх років, дозволили собі вийти публічно і заявити про те, що вони збираються повернутися до виплати надбавок", - зазначив О.Довгий.

Секретар Київради повідомив, що для повернення соціальних програм для виплати надбавок, які діяли у 2007 і 2008 роках, необхідно додатково знайти 600 млн грн. "Це дуже велика сума не тільки для міського бюджету, але в сьогоднішніх економічних реаліях це велика сума і для загальноукраїнського бюджету", - зазначив він.

"Ми для себе поставили пріоритетним наступним кроком знайти можливі джерела фінансування для того, щоб повернутися до практики виплати тих надбавок стимулювання, яких від нас чекають усі працівники бюджетних установ", - зазначив О.Довгий.

За його даними, КМДА доручено до 7 квітня 2011 року знайти і запропонувати на розгляд депутатського корпусу вірогідні джерела фінансування і пропозиції з питання повернення програм виплати надбавок.

Нагадаємо, раніше глава постійної комісії Київради з питань культури і туризму Олександр Бригінець заявив, що багато працівників культури у Києві у 2011 році отримали більш низькі зарплати, ніж минулого року.

Олесь Довгий: біографія та добірка новин>>>
Робота Київради: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини