RU

Київських олігархів звільнили від плати за землю?

18.09.2009, 13:34

Замість виконання бюджету і пошуків ефективних шляхів виходу з кризи мер Києва Леонід Черновецький і його команда звільняють від плати за землю олігархів і роздають зелені зони столиці. Про це заявив один із лідерів Блоку Кличка Дмитро Андрієвський.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі політика, за його словами, під час вчорашнього засідання Київради від плати за землю було звільнено близько 10 комерційних структур.

"Дохідна частина бюджету за сім місяців виконана тільки на третину, а недовиконання надходжень за статтею "плата за землю" складає близько 300 млн.грн., депутати, що підтримують Черновецького, надали пільги за оплату земельного податку десяткам підприємств", - каже Д.Андрієвський.

"Особливо цинічним є те, що такі податкові пільги прикриваються демагогічними заявами про підтримку доброчинних організацій. Замість того, щоб в умовах кризи переглянути структуру надходжень до бюджету, антикиївська Київрада звільняє від податку на землю на 99% таких підприємств, як: Київський іподром, ВАТ "Київспецтранс", на 90% - ВАТ "Веркон", ВАТ АТП N5 тощо", - додав депутат.

За його даними, звільнені від податку на землю підприємства Управління ритуальних послуг підвищують для киян ціни на свої послуги. Те ж стосується ВАТ "Київмлин".

"Вчорашня сесія Київради вкотре довела - інтереси киян депутатів Черновецького не хвилюють. Головне для них - розподіл земель, майна і бюджетних коштів", - додав політик.

Нагадаємо. під час вчорашнього засідання депутати Київради також безкоштовно роздали близько 25 га землі.

Дмитро Андрієвський: біографія і добірка новин>>>

Будівництво, нерухомість, ринок землі: добірка новин>>>

Робота Київради: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини