RU

Київське управління освіти отримало нового начальника

03.08.2010, 14:43

В.о. керівника Головного управління освыти і науки Віру Горюнову призначено начальником цього управління. Про це сьогодні під час наради повідомив перший заступник глави КМДА Олександр Попов.

"Учора я підписав наказ про призначення Віри Горюнової начальником Головного управління освіти і науки КМДА", - заявив О.Попов, якого цитує "Українська правда".

Раніше ГУ освіти і науки очолював заступник глави КМДА Віталій Журавський, однак наприкінці червня Президент Віктор Янукович призначив його своїм радником.

Крім того, О.Попов уточнив, що начальник Головного фінансового управління КМДА Віктор Падалка і начальник Головного управління охорони здоров'я Людмила Качурова ще не звільнені.

"Проекти рішень підготовлено і найближчим часом будуть підписані. Вони будуть звільнені найближчим часом. Я не хочу приймати рішення з порушенням чинного законодавства. Ці проблеми ми цього тижня вирішимо", - сказав заступник глави КМДА.

Він додав, що конкретних кандидатур на вакантні посади наразы немає. "Кандидатури шукаємо. У нас завершується зараз конкурс на багато які посади, десь на 15-18 посад", - відмітив О.Попов.

Нагадаємо, раніше О.Попов узгодив з Міністерством фінансів звільнення начальника Головного фінансового управління КМДА В.Падалки і заявив, що з посади буде звільнено Л.Качурову.

Олександр Попов: біографія і добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини