RU

Київське метро впровадить "розумні жетони"

06.10.2008, 13:42

Комунальне підприємство (КП) "Київський метрополітен" планує випуск "розумного жетона". Про це сьогодні на прес-конференції у Прес-центрі Інформаційного агентства ЛІГАБізнесІнформ (Київ, вул. Шамрила, 23)

"Ми його ( "розумний жетон", - ред.) випустимо трохи пізніше... Він буде нести у собі багато цікавої інформації, корисної для нас. Це пов'язано з пасажиропотоком", - відзначив П. Мірошников, додавши, що головна особливість нового жетону - наявність чіпа.

Нагадаємо, Київська міська державна адміністрація розробила проект розпорядження "Про заходи щодо поліпшення транспортного обслуговування киян", згідно з яким вартість талона на здійснення разової поїздки у столичному автобусі, тролейбусі або трамваї може бути диференційована залежно від місця його придбання.

Так, у метрополітені ціна однієї поїздки при придбанні безконтактних проїзних квитків на 1-20 поїздок становитиме 2 грн., на 21-30 поїздок - 1,8 грн., на 31-40 поїздок - 1,7 грн., на 41-50 поїздок - 1,6 грн.Цей захід проходить у Прес-центрі Інформаційного агентства ЛІГАБізнесІнформ
за адресою: Київ, вул. Шамрила, 23

тел.: (044) 593-16-37
e-mail: [email protected]
Детальніше про Прес-центр>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини