RU

Київське метро буде боротися зі стихійною торгівлею

06.04.2011, 11:40

У столичному метрополітені створено штаб з ліквідації стихійної торгівлі, який діятиме спільно з районними і центральними правоохоронними органами. Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомили у прес-службі "підземки".

"Київський метрополітен налаштований рішуче у подоланні такого ганебного явища, як стихійна торгівля і несанкціонована реклама. Станції столичного метрополітену повинні бути прикрасою столиці великої європейської держави", - йдеться у повідомленні.

До того ж у КП "Київський метрополітен" наголосили, що серед першочергових завдань - чітке розмежування території підземних переходів, прилеглих безпосередньо до станцій метро, для того, щоб було розуміння, де починається і де закінчується зона метрополітену.

"Адже переважна більшість підземних переходів, які межують зі станціями метрополітену, і де активно ведеться стихійна торгівля, перебувають на балансі інших підприємств", - йдеться у повідомленні.

У КП "Київський метрополітен" також заявили, що дозволені торгові точки на території метро будуть об'єктами постійної уваги на предмет дотримання ними умов договору. Зокрема буде перевірятися асортимент товарів, який є у продажу, утримання площі у належному стані тощо.

Роздрібна торгівля, ритейл: добірка новин>>>
Транспорт, логістика: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини