RU

Київська влада просить гроші у Азарова

04.03.2011, 18:00
Київська влада просить гроші у Азарова - Фото
9e0bb09317dbf823f0393f9e1962ca03.jpg

Київська влада просить гроші у Азарова

Глава Київської міської держадміністрації Олександр Попов (на фото) доручив Головному управлінню з питань цінової політики КМДА підготувати звернення до Кабінету Міністрів з проханням розглянути питання компенсації різниці у тарифах за теплову енергію за січень, коли у Києві діяли тарифи, затверджені у 2009 році.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі КМДА, за словами О.Попова, за процедурою, затверджені Національною комісією регулювання електроенергетики України тарифи почали діяти тільки з лютого, тому виконавці послуги не отримали кошти у тому обсязі, в якому були затверджені відповідно до тарифу НКРЕ.

"Я прошу підготувати всі необхідні матеріали, щоб вже наступного тижня ми могли обґрунтувати уряду свої пропозиції", - зазначив чиновник.

Глава КМДА також доручив зробити все необхідне, щоб кияни могли отримати знижку на комунальні послуги.


За словами начальника Головного управління з питань цінової політики КМДА Василя Яструбінського, затверджені знижки у 10% на діючі тарифи встановлені для будинків комунальної форми власності. Мешканці інших будинків - ОСМД, ЖБК і ті, які обслуговуються приватними структурами, зараз масово звертаються до Головного управління з питань цінової політики КМДА для того, щоб до них була застосована така ж система знижок.


"Ми готуємо ряд розпоряджень, а районним державним адміністраціям доручено донести інформацію до цих організацій щодо можливості отримання знижки на оплату комунальних тарифів", - зазначив В.Яструбінський.

Олександр Попов: біографія та добірка новин>>>
Попов та його команда: добірка новин>>>
Уряд Азарова: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини