RU

Київська історія йде на дрова. Владі потрібна "жирна" земля?

13.03.2009, 13:59

У Києві "пустили під сокиру" 130 вікових сосен, дубів і лип. На місці колишнього сквера влада планує збудувати розважальний комплекс. Громадські організації обурені: в столиці, кажуть вони, мав з'явитися сквер імені Василя Стуса.

Громадські організації неодноразово намагалися запобігти вирубуванню дерев, навіть забивали цвяхи у стовбури, але лісорубам це не завадило: вночі від вікових свідків історії залишилися лише пеньки.

В "Київзеленбуді" стверджують, що вирубка дерев проводилася законно і була відповідним чином оплачена. Проте, активісти збираються відновити втрачений пам'ятник історії.

Київська влада, стверджують вони, хоче продати "ласий" земельний шматок, хоча громадські організації не хочуть бачити на цьому місці казино - вони мріють про сквер імені Василя Стуса, який має бути на тому місці, де жив український поет.

У свій час громадські організації просили присвоїти скверу статус заповідника і навіть спеціально заради цього збирали підписи місцевих жителів. Але ця процедура виявилася значно тривалішою, ніж продаж земельної ділянки.

Робота Київради: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини