RU

Київська мерія буде боротися з кіосками цілодобово

21.09.2009, 16:40

Головне управління з контролю над благоустроєм Києва починає цілодобову боротьбу з порушниками благоустрою міста.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі Київської міськдержадміністрації, оскільки найбільша кількість самовільного монтажу МАФів фіксується у нічний час, столична влада ухвалила рішення про створення цілодобової бригади реагування на самовільне встановлення МАФів. Її співробітники зможуть відразу ж виїжджати на місце встановлення тимчасової споруди і перевіряти дозвільні документи.

Якщо під час перевірки виявиться, що дозвільна документація відсутня, порушники повинні зупинити процес установки незаконної споруди і негайно демонтувати її.

Передбачається, що до цієї роботи будуть залучені і прості жителі міста. "Кияни, що стали свідками встановлення МАФу, мають право спитати осіб, що здійснюють монтаж, про підстави проведення монтажних робіт. При цьому варто знати, що основою для проведення робіт із встановлення МАФу є дозвіл (ордер) Головного управління з контролю над благоустроєм Києва і Головного управління містобудування, архітектури і дизайну міського середовища", - вказали у мерії.

У разі відмови надати дозвільну документацію, мерія просить киян викликати міліцію для встановлення особистості власника МАФу і всіх дозвільних документів.

Про появу нових кіосків також просять повідомляти диспетчеру КП "Київблагоустрій" за телефоном (044) 289-70-33, або у "Саll-центр" (044) 15-51.


Нагадаємо, 21 травня Київрада прийняла нову схему видачі дозволів на розміщення тимчасових споруд у столиці.

Влітку минулого року міськрада ухвалила рішення, яким упорядкувала розміщення в місті об'єктів торгівлі - МАФів, однак у квітні скасувала його.

Роздрібна торгівля, рітейл: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини