RU

Київська адміністрація відзвітувала про "битву за врожай" снігу

16.03.2011, 10:00

З Києва протягом зимового сезону комунальні служби вивезли близько 95 тисяч тонн снігу. Про це повідомляє прес-служба Київської міськдержадміністрації.

За даними КМДА, у столиці у цілодобовому режимі працювало близько 380 одиниць снігоприбиральної і допоміжної техніки. За період снігопадів було здійснено 78 суцільних посипок вулиць і доріг засобами проти ожеледиці і 54 підсипки після снігопадів і під час ожеледиці.

Повідомляється також, що під час снігопадів оброблення проїжджої частини проводилося кожні три години. Крім того, при зниженні температури повітря від -1 градуса (на період ожеледиці) здійснювалася додаткове оброблення дорожніх покриттів. Усього за зимовий сезон було використано 53 тисяч тонн матеріалів проти ожеледиці: 36 тисяч тонн солі, 15 тисяч тонн піщано-сольової суміші і 2 тисяч тонн фрикційних матеріалів.

"Технічною сіллю оброблялися проїжджі частини вулиць, доріг, мостів, шляхопроводів. Витрати технічної солі на оброблення проїжджої частини становили 29 тисяч тонн (інша сіль пішла на приготування піщано-сольової суміші і фрикційних матеріалів). Фрикційні матеріали використовувалися для оброблення проїжджої частини спусків, підйомів, тротуарів. Тротуари і зупинки громадського транспорту оброблялися піщано-сольовою сумішшю", - йдеться у повідомленні.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини