RU

Київські вулиці отримають паспорти

14.04.2011, 16:25

У Києві затверджено список вулиць, які підлягають паспортизації.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі Київської міської держадміністрації, насамперед увійшли 35 вулиць в центрі столиці, у другий - 65 вулиць. Усього планується охопити паспортами вулиць не менше 50% території міста.

Паспорт вміщуватиме інформацію про інженерно-транспортну інфраструктуру, благоустрій території, дані моніторингу з планом робіт, іншу інформацію про використання вулиці, а також визначатиме і регулювати питання розміщення елементів благоустрою.

Головному управлінню містобудування і архітектури КМДА доручено до 20 травня 2011 року узагальнити інформацію про кількість встановлених тимчасових споруд у Києві і створити електронну базу даних. Також доручено підготувати комплексну схему розміщення таких споруд у місті, зокрема, почати розроблення цієї частини паспортів вулиць.

Крім того, до 30 червня фахівці управління повинні розробити частину паспортів вулиць у центрі міста і головних магістралей (перша черга), а до 31 липня 2011 року - вулиць у межах другої черги.

Також до 1 червня буде підготовлено адресний перелік тимчасових споруд, розміщених у центрі міста і головних магістралях, встановленому самовільно, без якої-небудь дозвільної документації, і затверджений план заходів для їхнього демонтажу.

Головному управлінню контролю над благоустроєм КМДА доручено до 30 квітня 2011 року перевірити тимчасові спорудження на предмет наявності дозвільної документації на їхнє установлення, терміну його дії і надати інформацію у Головне управління містобудування і архітектури КМДА.

Крім цього, управління має надати інформацію про кількість встановлених тимчасових споруд станом на 1 березня із зазначенням місця розташування, площі і виду діяльності.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини