RU

Київські транспортники просять Тимошенко розрахуватися з боргами

24.02.2010, 14:53

КП "Київпастранс" вимагає від Кабінету Міністрів терміново погасити заборгованість держави за перевезення пільговиків. В іншому випадку громадський транспорт столиці може зупинитися в будь-який момент.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі міськдержадміністрації, представники підприємства наголосили, що транспортники не отримують зарплату ще з кінця минулого року - станом на 24 лютого 2010 року їм заборгували 35 млн. грн., немає коштів на термінові ремонтні роботи.

За даними "Київпастрансу", держава заборгувала підприємству за перевезення пільговиків понад 120 млн. грн. "До такого розміру борг збільшився за три роки. Так, у 2008 році недофінансування з державного бюджету становило 20,8 млн. грн., в 2009 році підприємство надало послуги з перевезення пільгових категорій пасажирів на суму 228,1 млн. грн. Також у 2010 році вже фактично надані послуги з перевезення пільгових категорій пасажирів на суму 36 млн. грн.", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, раніше водії київських автобусів і тролейбусів заявляли про намір страйкувати через невиплату зарплати з осені минулого року. За словами однієї з членів профспілки автотранспорту, план страйку вже готовий. Отже, якщо він здійсниться, буде заблоковано все місто.

Транспорт, логістика: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини