RU

Київські таксисти готуються до бунту

27.09.2011, 10:35
Київські таксисти готуються до бунту - Фото
194755d5cb99fd8e20fbca3014a7c3a5.jpg

Київські таксисти готуються до бунту

Київські таксисти мають намір перекрити всі головні під'їзди до столиці. Перевізники вимагають безкоштовні ліцензії, парковки і підвищення тарифів. Про це пише газета Сегодня.

За інформацією видання, одна з головних вимог - полегшити для таксі процедуру отримання ліцензії (коштує більше 2 тис.грн. за одну машину). Водії хочуть легалізуватися, як в Москві: за декілька днів і безкоштовно.

"Нас ганяють, якщо немає ліцензії. Ми готові працювати, але платити такі гроші нереально. Тоді тариф треба піднімати мало не вдвічі", - говорить директор однієї зі служб таксі.

Водії також просять зробити в місті для них безкоштовні стоянки, адже парковка в годину обходиться мінімум 10 грн.

"Якщо годину простояти на стоянці, а потім поїхати за 30 грн. на замовлення, то мій заробіток становитиме десь 5 грн. Адже ще треба заплатити оператору за замовлення і купити бензин. Прибуток в місяць 4-5 тис.грн. можливий, лише якщо працювати більше 8 годин в день 6 днів на тиждень", - говорить таксист Віталій Іванченко.

Таксисти також вимагають уніфікувати тарифи всіх служб, які зараз різняться в різних службах на 20 і більше гривень за однакову відстань. Для цього, на думку перевізників, потрібна служба контролю цін.

Крім того, водії хочуть возити клієнтів з вокзалів і аеропортів на рівних умовах з іншими перевізниками. "У нас маса таксистів купили нові машини, але вони не можуть завезти людей в аеропорт або забрати їх. Їх ганяє "Беркут". Платити по 20 грн. в годину на стоянці не хочуть - і виїжджають в місто без клієнтів", - говорить голова профспілки таксистів Василь Попік.

У мерії заявили, що будуть обговорювати питання щодо таксі, і в найближчий час спільно з Кабміном будуть прийняті рішення.

Транспорт, логістика: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини