RU

Київські школи готові до навчального року

31.08.2010, 11:15

1 вересня 2010 року всі школи столиці будуть готові прийняти дітей. Про це заявив заступник мера Києва Леонід Новохатько.

"Зараз можна з впевненістю сказати, що столичні навчальні заклади готові прийняти школярів", - зазначив Л.Новохатько, якого для ЛІГАБізнесІнформ процитували у прес-службі київської мерії.

За словами чиновника, цього року до свята Першого дзвінка після реконструкції відкриються два навчальні заклади - школа N47 у Печерському районі столиці (вул. П.Лумумби, 14/21) і школа N162 у Святошинському районі (вул. Рахманінова, 46).

За інформацією Головного управління освіти і науки КМДА, столичні школи забезпечені необхідними підручниками для 1-9-х і 11-х класів. Електронні версії перших розділів підручників для 10-х класів розміщені на сайті Міністерства освіти і науки України. Крім того, всі школи міста забезпечені комп'ютерами, учні також можуть користуватися Інтернетом.

У Києві працюють 525 шкіл, серед них: 479 комунальних і державних навчальних закладів, 46 - приватних, а також сім закладів інших відомств.

1 вересня у київські школи прийдуть близько 226 тис. учнів, з них, за попередніми підрахунками, майже 26 тис. першокласників.

Освіта: добірка новин>>>
Леонід Новохатько: біографія та добірка новин>>>
Попов та його команда: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини