RU

Київські податківці зменшили відшкодування ПДВ на 2,09 млрд. грн.

14.11.2008, 12:44

За десять місяців 2008 року столичні податківці зменшили незаконно заявлений ПДВ на 2 млрд. 90 млн. грн. Крім того, донараховано 46 млн. 400 тис. грн. податку разом із фінансовими санкціями.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-центрі Державної податкової адміністрації в м. Києві, розкрадення державних коштів за рахунок незаконного відшкодування ПДВ або різноманітних махінацій з ним стало досить популярним способом поповнення гаманців горе-бізнесменів, які вдаються до всіляких хитрощів: створюють заплутані ланцюги проходження товару за участю фіктивних фірм, інсценують фінансово-господарські і експортні операції, значно завищують фактичну вартість експортованого товару, підробляють документи тощо.

Так, у Солом’янському районі столиці під час проведення оперативних заходів працівники податкової міліції виявили, що підприємство, яке займалося оптовою торгівлею хімічними продуктами, вело "нечисту" бухгалтерію. Директор підприємства, спотворивши звітність, відхилився від сплати податку на додану вартість на суму, що перевищує 10 млн. грн.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини