RU

Київські митники погоріли на хабарах

16.03.2010, 12:15

Співробітники Служби безпеки України затримали працівників Київської регіональної митниці, які вимагали і отримували хабарі від комерційних структур і фізичних осіб.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-центрі СБУ, працівники митниці, що війшли до складу організованої групи, вимагали і отримували хабарі від суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності за сприяння у мінімізації митної вартості вантажів, що імпортуються. У разі відмови створювалися штучні перешкоди під час митного оформлення товарів. Залежно від товару, що імпортується, сума хабарів варіювалася від 500 грн. до 10 тис. грн.

Загалом під час проведення оперативно-розшукових заходів спецслужба виявила і задокументувала понад 40 епізодів незаконного отримання коштів деякими працівниками регіональної митниці.

Співробітники СБУ затримали головного підозрюваного - виконувача обов'язків начальника сектора одного зі структурних відділів - під час отримання чергового хабара в його службовому кабінеті. Інші члени злочинного угрупування були затримані в адміністративному приміщенні відділу митного оформлення N1 Київської регіональної митниці.

За матеріалами СБУ, прокуратура Києва порушила кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ст. 368 Кримінального кодексу України (отримання хабара). Ведеться розслідування.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини