RU

Київські лікарні відпочиватимуть чотири дні

31.12.2009, 08:55

Під час новорічних і різдвяних свят лікувально-профілактичні заклади столиці не працюватимуть чотири дні.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі міськдержадміністрації, лікарні працюватимуть за таким графіком: 1, 7 січня - святкові дні; 2 січня - вихідний день, або за графіком суботи; 3 січня - вихідний день; 4, 5 - робочі дні; 6 січня - робочий, передсвятковий день.

До того ж під час свят лікувально-медичні заклади столиці будуть цілодобово надавати екстрену медичну допомогу відповідно до графіка чергування. У повідомленні також йдеться, що чергування лікарсько-сестринських бригад і робота медичних пунктів у місцях проведення усіх святкових загальнодержавних і міських заходів буде організовано до 19 січня. Також безперебійно працюватимуть травмпункти і пункти невідкладної медичної допомоги для дорослих і дітей.

Крім того, буде забезпечено чергування лікарів (терапевта, педіатра, акушера-гінеколога, хірурга, стоматолога) і робота маніпуляційних кабінетів для надання невідкладної медичної допомоги в амбулаторно-поліклінічних закладах. Безвідмовний прийом громадян у лікувально-профілактичних закладах і надання медичної допомоги буде здійснюватися незалежно від місця їхньої реєстрації і проживання.

Новий рік та Різдво: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини