RU

Київські кінотеатри виставлять на продаж

10.12.2010, 15:45
Київські кінотеатри виставлять на продаж - Фото
2f94f1edab2642d50422967671dd59f4.jpg

Київські кінотеатри виставлять на продаж

Чотири київські муніципальні кінотеатри - "Молодіжний", "Краков", "Загреб" і кінотеатр ім. Гагарина - у майбутньому можна буде приватизувати, але тільки за умови збереження профілю. Про це заявив глава комісії Київради з питань культури і туризму Олександр Бргиніць.

"На жаль, гідних керівників для цих простоюючих кінотеатрів у місті немає…. Хоча Київ має досвід відродження декількох муніципальних кінотеатрів, які не працюють вже п'ять років тому - "Ленінград", "Росія", "Флоренція", "Лейпциг". Завдяки своїм директорам вони відновили роботу. Наголошую, вони зробили це без бюджетної підтримки міста, і навіть приносять прибуток", - сказав О.Бригінець, якого для ЛІГАБізнесІнформ процитували у його прес-службі.

Депутат також зазначив, що декілька галузевих програм були замінені однією - "Столична культура і мистецтво". Однак вона, на думку політика, може виявитися успішною тільки за умови стабільного фінансування.

О.Бригінець уточнив, що у програмі не передбачено значне збільшення будівництва об'єктів культури, але була прописана підтримка продажу муніципальних кінотеатрів, ціни на квитки в яких залишаються найнижчими у столиці - від 10 грн.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що київські муніципальні кінотеатри - "Флоренція", "Ленінград", "Росія" і "Лейпциг" можуть продати. Співробітники закладів заявили про готовність до акцій протесту в зв'язку з можливим продажем цих приміщень.

Водночас заступник глави Київської міської держадміністрації Леонід Новохатько заявив, що столичні муніципальні кінотеатри продавати поки не будуть.

Олександр Бригінець: біографія та добірка новин>>>
Культура і мистецтво, шоу-бізнес: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини