RU

Київські кінотеатри готуються до акцій протесту

23.11.2010, 11:15

Співробітники київських комунальних кінотеатрів готуються до акцій протесту в зв'язку з можливим продажем їхніх приміщень. Про це пише газета "Сегодня".

За інформацією видання, на вчорашніх спецзборах співробітники кінотеатру "Ленінград" написали лист-звернення до мерії, в якому вимагають, щоб чиновники продовжили з ними договори.

"Нас попередили, що контракти закінчилися і продовжувати їх ніхто не буде. Це означає, що кінотеатри можуть віддати приватникам, зробивши з нас якісь ресторани, або ж просто збільшити ціни на квитки. Адже за цей час ми стільки зробили! Перебудували "Ленінград", де була барахолка, церква і гей-клуб. Тепер - найбільший екран, долбі-система, м'які крісла, репертуар, як у приватників, і низька ціна квитків", - заявила директор кінотеатру Ірина Богорська.

Вже сьогодні подібне звернення напишуть співробітники кінотеатру "Флоренція", які заявили також, що готуються до акцій протесту.

Заступник глави Київської міської держадміністрації Олександр Пузанов поки лаконічний. "Спецкомісія прийме рішення щодо кожного кінотеатру", - заявив він.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що київські муніципальні кінотеатри - "Флоренція", "Ленінград", "Росія" і "Лейпциг" можуть продати.

Культура і мистецтво, шоу-бізнес: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини