RU

Київські чиновники завдали збиток на півмільярда гривень

14.06.2011, 18:16
Київські чиновники завдали збиток на півмільярда гривень - Фото
a1e8b853f60b3a0c7498210fe981a6a4.jpg

Київські чиновники завдали збиток на півмільярда гривень

У 2011 році столична прокуратура у сфері бюджетної системи порушила 31 кримінальну справу, збиток по яких становить майже 500 млн. грн. Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомили у прес-службі відомства.

Також прокуратура внесла 70 документів прокурорського реагування, за якими залучені 129 посадових осіб і до бюджету відшкодовані більше 20 млн. грн. 13 кримінальних справ стосуються посадових осіб міської влади і комунальних підприємств, середній розмір завданого ними збитку становить 8,5 млн. грн.

Прокурор Києва Анатолій Мельник запропонував для контролю за використанням і охороною земель створити спеціальні комісії, до складу яких увійшли б фахівці органів державного контролю, а також постійно проводити перевірки дотримання земельного законодавства.

За даними відомства, тільки за останні кілька місяців органи прокуратури подали до суду 256 позовів у сфері земельних відносин про повернення і звільнення понад 1,5 тисячі га земель. Крім того, задоволені апеляційні і касаційні скарги прокуратури по 124 справах про повернення 1412 га земель.

За результатами перевірок порушені 36 кримінальних справ, вісім з яких вже спрямовані до суду.

"Фактично сьогодні притягується до кримінальної відповідальність всі посадові особи Київради і Київської міської держадміністрації, які мали доступ і прямий стосунок до незаконного виділення земель у столиці", - зазначили у столичній прокуратурі.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини