Київські чиновники попалися на хабарах

01.04.2011, 18:05
Київські чиновники попалися на хабарах - Фото
8bdf8c6116a8752594a80c3a2bb4de5a.jpg

Співробітники столичної міліції за один день затримали двох київських чиновників під час отримання хабарів

Київські чиновники попалися на хабарах
Співробітники столичної міліції за один день затримали двох київських чиновників під час отримання хабарів. Про це повідомляє прес-служба ГУ МВС України у Києві.

Зокрема в одному з ресторанів під час отримання хабара був затриманий інженер-інспектор відділу контролю і експлуатації нежилих будівель КП "Київжитлоспецексплуатація", яке є структурним підрозділом Київської міської держадміністрації. Чиновник вимагав хабара у розмірі 24 тис. грн. від приватного підприємця, який самовільно зробив прибудову до свого офісу на Харківському шосе, за нескладання акта перевірки.

Цього ж дня Подільське райуправління ГУ МВС України у Києві із заявою звернулася киянка, яка збиралася перепланувати житлове приміщення під салон краси. За її словами, в.о. головного інженера КП "Поділ-Житло" вимагав "винагороду" в розмірі $800 за пришвидшення видачі проектної документації. Чиновник був затриманий в його службовому кабінеті під час отримання хабара.

За першим фактом прокуратура порушила кримінальну справу за ч.1 ст. 368 Кримінального кодексу України (отримання хабара), яка передбачає покарання у вигляді штрафу (до 25 500 грн.), або позбавлення волі на термін від 2 до 5 років.

Матеріали щодо другого чиновника передані до прокуратури для прийняття процесуального рішення.

Корупція і боротьба з нею: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнер проекта - КЛУБ 4 ЛАПИСобаче офісне життя