RU

Київрада знайшла, як допомогти потерпілим від "Еліта-центру"

09.10.2009, 10:55

Дві земельні ділянки, виділені раніше групі компаній "Еліта-центр", будуть використані для будівництва житла потерпілим від діяльності компанії. Таке рішення прийнято на сесії Київради 8 жовтня.

За інформацією "Газети по-київськи", для будівництва житла потерпілим від діяльності "Еліта-центру" будуть використані ділянки на вулиці Курнатовського, 7б, і Петра Запорожця, 15в, які були виділені ТОВ "Березень-1".

У рішенні Київради зазначається, що ці земельні ділянки, які були виділені ТОВ "Березень-1 ", посадові особи групи будівельних компаній "Еліта-центр" використали "для здійснення шахрайських дій з коштами громадян". У зв'язку з цим було порушено кримінальну справу, і земельна ділянка не була використана для будівництва.

У рішенні Київради також наголошується, що обидві земельні ділянки можуть бути використані виключно для забезпечення житлом потерпілих від діяльності групи будівельних компаній "Еліта-центр". Київрада також доручила Київській міськадміністрації за узгодженням з потерпілими, які фінансували будівництво житла на цих ділянках, провести конкурс із залучення інвесторів для забудови цих ділянок і забезпечення житлом потерпілих.

Нагадаємо, 10 вересня слідчий пред'явив офіційне звинувачення О.Волконському, як організатору афери "Еліта-Центр". У березні цього року один із засновників "Еліта-Центр" Ігор Циганок був засуджений до 8 років позбавлення волі.

Афера "Еліта-центр": добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини