RU

Київрада затвердила нові правила виклику "швидкої допомоги"

18.06.2010, 10:55

Депутати Київради затвердили нові правила виклику бригад "швидкої допомоги" і дільничих лікарів. Таке рішення було прийнято під час засідання у четвер.

Зокрема затверджені правила виклику бригад "швидкої допомоги", спеціалізованої психіатричної допомоги, невідкладної медичної допомоги для дорослих, невідкладної медичної допомоги для дітей, дільничих лікарів-терапевтів, лікарів-педіатрів і лікарів-фахівців амбулаторно-полклінічних установ.

Отже, тепер "швидку допомогу" у Києві можна буде викликати не тільки за номером 103, але і за факсом (тел. 234-53-56), електронною поштою ([email protected]) і sms-повідомленням (номер 10-003 для абонентів "Київстар" і 096-5613977 - для інших).

Нагадаємо, на минулому засіданні Київради, представляючи цей проект рішення, в.о. заступника мера столиці Алла Шлапак зазначала, що перегляд правил виклику бригад "швидкої допомоги" надто необхідний, оскільки вони були затверджені ще у 1947 році. Нові правила, за словами чиновниці, враховують стандарти, що діють на території ЄС.

Робота Київради: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини