RU

Київрада заробила на землі 20 млн. грн.

01.03.2010, 16:25

Київська міська рада продала п'ять земельних ділянок у столиці за 20 млн. грн. Такі рішення були прийняті під час засідання міськради у п'ятницю.

Зокрема ТОВ "ПО" Фармація" за 4,665 млн. грн. продано ділянку площею 0,19 га на вул. Академіка Бутлерова, 2-а в Дніпровському районі столиці для реконструкції з подальшою експлуатацією офісно-складських приміщень.

Також ТОВ "ДБК" за 9,088 млн. грн. продано ділянку площею 0,42 га на вул. Луговій, 13 в Оболонському районі Києва для реконструкції з добудуванням будівлі компресорної станції під офісні приміщення.

Крім того, міськрада продала ТОВ "Офіс-Центр" за 4,442 млн. грн. земельну ділянку площею 0,09 га на вул. Трехсвятительскій/Костельній, 5/1-а в Шевченківському районі столиці для експлуатації з реабілітацією і реставрацією пам'ятника архітектури під офісну будівлю.

Також ТОВ "Інформаційна група "Агентство столичних повідомлень" за 1,535 млн. грн. продано земельну ділянку площею 0,05 га на вул. Студентській, 5 у Шевченківському районі Києва для реконструкції і будівництва адміністративного комплекса з вбудованими і прибудованими приміщеннями торгового призначення.

Нагадаємо, на засіданні також було прийнято рішення про передання у приватну власність громадян земельних ділянок загальною площею близько 30 га, продажу земельної ділянки у центрі Києва главі Національного банку України Володимиру Стельмаху і передачі земельної ділянки під будівництво Центру сучасного мистецтва, який збирався здійснити бізнесмен Віктор Пінчук.

Крім того, депутати вирішили передати земельну ділянку під будівництво торгово-розважального центру на території Національного ботанічного саду ім. Гришка.

Будівництво, нерухомість, ринок землі: добірка новин>>>
Робота Київради: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини