RU

Київрада влаштує безпрецедентну роздачу землі

06.07.2011, 17:17
Київрада влаштує безпрецедентну роздачу землі - Фото
6cbaa2977a7a7e1bd2528b8259027c4c.jpg

Київрада влаштує безпрецедентну роздачу землі

На засідання Київради 14 липня винесено майже 500 земельних справ. З усіх питань порядку денного 90% - питання, пов'язані із землею. Про це заявила лідер фракції БЮТ в Київраді Тетяна Меліхова.

"Така нечувана кількість земельних питань вперше розглядатиметься в одну сесію за всю історію існування Київради. Як бачимо, всупереч заявам нинішньої влади більшість Київради - депутати від Партії регіонів і Блоку Черновецького, яка є визначальною при прийнятті рішень, пішла далі "молодої команди". За Черновецького хоча б намагалися, не вказуючи адреси та фірми, називати номери кадастрових справ. Зараз же влада пішла ще далі", - сказала Меліхова, яку для ЛІГАБізнесІнформ процитували в прес-службі фракції.

За її словами, з усіх земельних питань 107 кадастрових справ внесено з голосу безпосередньо на президії Київради навіть без зачитування назв проектів рішень, номерів справ і адрес земельних ділянок, з посиланням на те, що виконуючий обов'язки голови постійної комісії Київради з питань земельних відносин, містобудування і архітектури всі номери кадастрових справ викладе у листі. Досі депутати не знають, які питання було внесено, заявила Меліхова.

"Для того щоб депутати не могли детально вивчити документи, керівництво КМДА і секретар Київради навмисно затягували передачу їх на розгляд Київради, вигадуючи всілякі штучні мотиви. Депутати вимушені будуть голосувати за ці питання без належного вивчення до ночі і фактично із закритими очима. Є небезпека, що серед запропонованих питань виявляться і ті, які вже виносилися на розгляд земельної комісії, що передбачають під виглядом будівництва соціального житла забудову території шкіл, дитячих садів і лікарень", - сказала депутат міськради.

Робота Київради: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини