RU

Київрада просить Януковича захистити дітей батьків-одинаків

15.07.2010, 17:30

Депутати Київської міської ради вирішили звернутися до Президента України, Верховної Ради і Кабінету Міністрів з метою захисту конституційних прав і інтересів дітей, які втратили одного з батьків. За таке рішення проголосували 98 депутатів.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі Київради, у зверненні йдеться про те, що депутати міськради схвильовані проблемою захисту конституційних прав батьків-одинаків, які виховують дитину-напівсироту. За їхніми словами, соціальні гарантії для захисту дітей-напівсиріт не регламентуються чинним законодавством.

Зокрема у зверненні пропонується дати дітям, які втратили одного з батьків, статус напівсироти і встановити такі пільги: виплату грошової допомоги у розмірі двох прожиткових мінімумів; безкоштовне відвідування дитячих дошкільних закладів; безкоштовне харчування дітей шкільного віку, оздоровлення, відвідування дитячих гуртків, секцій тощо; пільги при вступі у виш; пільгова черга на житлі; пільги при оплаті комунальних послуг; пільговий проїзд по території України.

За словами глави постійної комісії Київради з питань охорони здоров'я і соціального захисту Алли Шлапак, пільги, які пропонується затвердити на державному рівні, вже надаються дітям, які втратили батька, але не передбачені для дітей, що втратили матір.

Робота Київради: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини