RU

Київрада продала землю в центрі столиці

28.11.2008, 11:33

Київська міська рада продала ряд земельних ділянок у столиці. Таке рішення було прийнято на засіданні Київради в четвер.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, зокрема, на засіданні Київради було прийнято рішення про продаж ТОВ "Лаки" за 3,412 млн. грн. земельної ділянки площею 0,17 га на бульварі Лесі Українки, 9-а в Печерському районі Києва для будівництва житлового будинку.

Також ТОВ "Ріелті Груп" за 6,642 млн. грн. було продано ділянку площею 0,22 га на вул. Кропивницького,3 у Печерському районі столиці для будівництва житлового комплексу.

Ділянка площею 0,19 га в провулку Івана Мар’яненка, 14 в Печерському районі Києва за 4,734 млн. грн. продали ТОВ "Т.Е. Консалтінг" для будівництва житлового будинку.

Крім того, ТОВ "Український фармацевтичний центр" за 2,6 млн. грн. продала ділянку площею 0,14 га на вул. Фрунзе, 134 в Подільському районі столиці для будівництва спортивно-розважального комплексу "Боулінг-клуб".

Також ЧП "Ерідан" за 2,239 млн. грн. продано ділянку площею 0,07 га на вул. Григорія Андрющенко, 4 га в Шевченківському районі Києва для будівництва офісного центру і пункту технічного обслуговування автомобілів.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини