RU

Київрада продала землю у центрі міста

12.12.2008, 10:28

Київська міська рада продала низку земельних ділянок у столиці. Відповідне рішення було прийняте на черговому пленарному засіданні Київради у четвер.

Зокрема, ТОВ "Мелвікс" продано земельну ділянку на вул. Борщагівській, 2 у Шевченківському районі столиці площею 0,01 га за 221 тис. грн. під будівництво торгово-офісного центру з паркінгами.

Крім того, ТОВ "Київ житло-інвест менеджмент" для будівництва готельного комплексу з об'єктами громадського призначення продали земельну ділянку площею 0,44 га за адресою вул. Червоноармійська, 35-35 б-37 у Печерському районі за 11 млн. 38 тис. грн.

Також за 17 млн. 301 тис. грн. на вул. Межигірській, 85 у Подільському районі столиці продано ділянку площею 1,01 га ТОВ "Інвестбудкомплекс" для будівництва торгово-офісного комплексу з паркінгами. А на вул. Шота Руставелі, 19-а у Печерському районі ТОВ "Кінопанорама" продано земельну ділянку для будівництва багатофункціонального комплексу у складі об'єктів готельного, офісного, торгового призначення з підземним паркінгом. В загальній складності компанія стала власником 0,27 га землі за 6 млн. 810 тис. грн.

Також приватній особі Київрада продала земельну ділянку на вул. Панфилівців, 22 у Печерському районі площею 0,02 га за 1 млн. 56 тис. грн. для будівництва житлового будинку.

ВАТ "АК-Транс" для будівництва і реконструкції нежилих будівель під виробничі і адміністративно-побутові приміщення за 50 млн. 390 тис. грн. продано земельну ділянку площею 2,49 га на вул. Оранжерейній,1 у Шевченківському районі Києва. Підприємству з іноземними інвестиціями з участю українського капіталу ТОВ "Фірма "Надія" для експлуатації адміністративно-господарської будівлі за 2 млн. 904 тис. грн. продано земельну ділянку площею 0,07 га на вул. Старонаводницькій,2 у Печерському районі Києва.

Нагадаємо, на попередньому засіданні Київрада також продала земельні ділянки у центрі столиці.

Робота Київради: добірка новин >>>

Будівництво, нерухомість, ринок землі: добірка новин >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини