RU

Київрада дасть землю СБУ і МВС

27.10.2010, 16:55

Служба безпеки України і Міністерство внутрішніх справ отримають земельні ділянки в столиці. Відповідні питання внесені до порядку денного завтрашнього засідання Київради.

Зокрема СБУ планує виділити земельну ділянку для будівництва житла на вул. Онуфрія Трутенка, 3 в Голосієвському районі Києва. МВС повинно отримати земельну ділянку для обслуговування і експлуатації адміністративної і виробничої будівель і споруд на вул. Волинскій, 26 в Солом’янському районі Києва. Також для Головного управління МВС у Києві буде відновлено договір оренди земельної ділянки для будівництва багатоповерхових житлових будинків з вбудованими нежилими приміщеннями і підземними паркінгами на бул. Перова, 10-12 в Дніпровському районі столиці.

Крім того, посольству Білорусі передається земельна ділянка для будівництва, експлуатації і обслуговування будівлі посольства на вул. Солом’янскій, 17 у Солом’янському районі Києва.

Національний історико-меморіальний заповідник "Биковнянські могили" отримає земельні ділянки для створення музейно-меморіального комплексу і меморіального парку на пр. Броварському в Дніпровському районі столиці, а Національному історико-меморіальному заповіднику "Бабин Яр" передадуть земельні ділянки для експлуатації і обслуговування заповідника на вул. Дорогожицькій, вул. Мельникова, 44 і на вул. Олени Теліги у Шевченківському районі Києва.

Також ТОВ "Андріївський Плаза" отримає земельну ділянку на Андріївському узвозі, 10а для будівництва, експлуатації і обслуговування торгово-офісного комплексу з вбудовано-прибудованими приміщеннями і підземним паркінгом.

Робота Київради: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини