RU

"Київгаз" погрожує залишити село Троєщина без газу

25.09.2009, 15:44

260 будинків у селі Троєщина можуть залишитися без газу. ВАТ "Київгаз" збирається відключити населений пункт від газопостачання через самовільне встановлення газового обладнання, недотримання правил газової безпеки, а також невідповідність і відсутність технічної документації.

Як повідомляє прес-служба компанії, процедура узаконення самовільно встановленого газового обладнання почалася ще наприкінці 2008 року. Однак частина жителів села відмовляється робити це, ігноруючи розпорядження "Київгазу".

22 вересня працівники компанії виїхали в село Троєщина з наміром відключити від газопостачання будинки-порушники. Однак їхні господарі не дали це зробити.

"Київгаз" дав жителям села Троєщина тижневий термін, але здавати свої позиції не збирається. "Жителі повинні розуміти, що живуть на "газовій бочці", яка у будь-який момент може вибухнути, тому повинні привести газифікацію своїх будинків у відповідність до вимог газової безпеки", - йдеться у заяві.

У компанії пояснюють складність ситуації тим, що в Україні відсутній виконавчий орган, який би впливав на споживачів, контролював виконання розпоряджень і штрафував порушників: "Такі конфлікти будуть виникати доти, поки в Україні не з'являться закони, які б захищали інтереси таких компаній як "Київгаз", а порушників карали б не тільки розпорядженнями, а притягували до адміністративної відповідальності".

ЖКГ, побутові послуги: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини