RU

"Київенерго" заплатила борги і отримує газ у повному обсязі

24.09.2008, 17:04

У зв'язку з оплатою АЕК "Київенерго" спожитого в 2008 році природного газу, ДК "Газ України" виділила столичній енергетичній компанії заявлені на третю декаду вересня планові обсяги природного газу.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі ДК "Газ України", 15 вересня через значну заборгованість (понад 70 млн. грн.) компанія доручила ВАТ "Київгаз" і Управлінню магістральних газопроводів "Київтрансгаз" більш ніж удвічі обмежити газопостачання АЕК "Київенерго".

ДК "Газ України" проінформувала про обмеження газопостачання АЕК "Київенерго" через його значну заборгованість не тільки керівництво столичної енергокомпанії, а й Київську міську державну адміністрацію (КМДА).

З 19 вересня "Київенерго" почала проводити розрахунки з ДК "Газ України" за спожитий газ, сплативши 113 млн. грн. Враховуючи проведену оплату, ДК "Газ України" відновила в повному обсязі газопостачання цієї енергокомпанії.

ДК "Газ України" звертає увагу керівництва місцевих органів влади і підприємств комунальної теплоенергетики на те, що неодмінною умовою відновлення газопостачання теплопостачальників при його відключенні або обмеженні за борги є стовідсоткові розрахунки за газ. Лише у разі забезпечення підприємствами ТКЕ стовідсоткових розрахунків за природний газ компанія буде укладати і договор на поставки природного газу в новому опалювальному сезоні 2008-2009 років.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини