RU

"Київенерго" відреагував на "любительські" коментарі Луценка

26.07.2010, 11:35

АК "Київенерго" спростовує заяву екс-міністра МВС України Юрія Луценка про ніби незаконну процедуру акціонування компанії, фальсифікацію документів і перехід підприємства "у приватні руки".

"Офіційно заявляється, що висловлено паном Луценком твердження не відповідає дійсності і є повністю неправдивим. Акціонування "Київенерго" відбувалося у 1995 році на основі ряду державних законодавчих документів, що ніким і ніколи (навіть в умовах неодноразової зміни урядів) не піддавалися сумніву. Аналогічну процедуру акціонування пройшли в той час майже всі енергокомпанії України. Зараз контрольний пакет акцій "Київенерго" (50%+1 акція) належать державі в особі НАК ЕКУ, інші перебувають на фондовому ринку", - зазначається у заяві прес-служби "Київенерго".

"Інформація пана Луценка основана на любительських уявленнях про склад власників "Київенерго", процедурах і документах, які регулюють діяльність природних монополій на ринку. Отже, коментар Юрія Луценка є неправдивим і непрофесійним і, цілком ймовірно, мав на меті загострити позицію екс-міністра під час інтерв'ю, а не представити суспільству реальні факти", - йдеться у заяві.

Нагадаємо, в одному з останніх інтерв'ю Ю.Луценка, говорячи про махінації київської влади, серед іншого заявив: "... А сумнівна процедура акціонування "Київенерго"? Було доведено, що основний документ з переходу цієї компанії у приватні руки – сфальсифікований".

"Київенерго": довідка та добірка новин>>>
Юрій Луценко: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини