RU

"Київенерго" пояснила, чому залишає лікарні без світла

28.09.2009, 10:50

АЕК "Київенерго" зазначає, що відключення столичних лікарень від енергопостачання прямо пов'язане з їхніми боргами за електроенергію. Про це йдеться у заяві компанії, текстом якої володіє ЛІГАБізнесІнформ.

"Київенерго" не має права безкоштовно відпускати свою продукцію споживачам. Процедура стягування заборгованості з лікувальних закладів є системною і плановою і нічим не відрізняється від роботи з іншими боржниками. Відключення боржників з обов'язковим попередженням - це крайня міра, передбачена чинним законодавством України", - вказали в компанії.

При цьому в "Київенерго" наголосили, що в лікарнях-боржниках насамперед від електроенергії відключаються приміщення, що не впливають на лікувальний процес, а саме: господарські і адміністративні кабінети, гаражі, аптеки.


За даними компанії, борг за електроенергію лікувальних установ Києва, які фінансуються з міського бюджету, становить 3,6 млн.грн. "Запорукою безперебійного енергопостачання є своєчасні розрахунки за спожиту енергію і відповідальне ставлення до цього питання керівників лікувальних установ і місцевих органів", - наголосили в "Київенерго".

Нагадаємо, раніше депутати від Блоку Кличка заявляли про те, що представники "Київенерго" намагалися відключити Дитячу поліклініку N1 від енергопостачання за борги.

АК "Київенерго": довідка і добірка новин>>>

ЖКГ, побутові послуги: підодбірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини