RU

"Київенерго": під час спеки аварійне відключення світла неминуче

21.07.2010, 17:35

Фахівці "Київенерго" заявляють, що у зв'язку зі сталою спекою відключення електроенергії в окремих районах не уникнути, оскільки цілодобово працюючі кондиціонери істотно збільшують навантаження на енергомережу. Найбільші проблеми зі стабільністю електропостачання наразі виникають у центральних районах столиці. Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомили у прес-службі компанії.

Зокрема кондиціонери "тягнуть" від 2,5 до 5 кВт на квартиру, тоді як внутрішньодимові мережі розраховані на значно менші навантаження. До аварійного відключення може призвести одночасне включення інших побутових електроприладів (праска - до 2 кВт, чайник - до 2 кВт, мікрохвильова піч - до 1 кВт, освітлення тощо), оскільки перевищуються встановлені державними будівельними нормами (ДБН) навантаження на електромережі.

Згідно з ДБН, у будинках встановлено допустиме навантаження в 5 кВт на квартиру з газовою плитою і 10 кВт - з електроплитою.

Для збереження балансу енергосистеми і забезпечення стабільності електропостачання "Київенерго" застосовує спеціальні режимні заходи, зокрема, перемикання мереж і обладнання залежно від навантажень протягом доби і стану мереж у районах.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини