RU

"Київенерго" навмисно зриває опалювальний сезон?

23.09.2009, 16:55

Всі ЖЕКи Печерського району столиці повністю готові до опалювального сезону. Незважаючи на це, "Київенерго" відмовляється приймати акти готовності ЖЕКів району. Про це заявив депутат Печерської районної ради, голова Печерської районної організації ВГО "громадянскьа позиція" Леонід Ємець.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі організації, на думку Л.Ємця, відмовляючи районам у відповідних документах, "Київенерго" прагне змусити місто ліквідувати борг перед компанією за користування електроенергією.

"Всі ЖЕКи Печерського району столиці на 100% готові прийняти тепло і передати його споживачам. Така ситуація спостерігається у більшості районів Києва, і ми можемо ініціювати проведення незалежної перевірки, якщо "Київенерго" і надалі буде відмовлятися видати акти", - сказав Л.Ємець.

"Тому заяви "Київенерго" - це не більше, ніж шантаж комерційної структури у гонці за прибутками. Але відмова у видачі актів може стати серйозною загрозою для зриву проведення опалювального сезону", - додав він.

При цьому депутат наголосив, що відповідно до Правил користування тепловою енергією, споживач теплової енергії в міжопалювальний період має виконати обов'язкові обсяги робіт із підготовки до опалювального сезону і оформити акт готовності об'єкта або надати рішення (лист) щодо гарантії забезпечення безпечної експлуатації системи теплоспоживання.

"Без такого документа ЖЕКи не мають права передавати тепло споживачам належним чином", - вказав Л.Ємець.

Нагадаємо, раніше АК "Київенерго" заявляла про неготовність столиці до опалювального сезону. Представники компанії також обіцяли киянам ледь теплі батареї.

ЖКГ, побутові послуги: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини