RU

"Київенерго" готова дати тепло у житло хоч сьогодні, але немає "відмашки" з КМДА

05.10.2010, 15:50
ca841be9d02818a862e9380969ec7227.jpg

"Київенерго" готова дати тепло у житло хоч сьогодні, але немає "відмашки" з КМДА
Усі житлові будинки у Києві будуть підключені до тепла до 20 жовтня включно. Про це сьогодні на прес-конференції заявив голова правління компанії "Київенерго" Едуард Соколовський.

"З 11 жовтня будемо підключати ті будинки, в яких є акти готовності і немає заборгованості. Основна частина житлових будинків підключається 5-6 днів. Окремі будинки, які з різних технічних причин не були підключені, підключаються пізніше. Практика показує, що протягом 10 днів усі будинки підключаються, і опалювальний сезон починається у повному обсязі", - сказав глава правління АК "Київенерго".

До того ж в ексклюзивному коментарі кореспонденту ЛІГАБізнесІнформ Е.Соколовський заявив, що компанія готова підключити будинки до тепла раніше 11 жовтня, але на це немає "отмашки" мерії.

"Ми діємо на підставі розпорядження Київської міської державної адміністрації. Є черговість - насамперед підключається лікувальні установи, дитячі садки, школи, а у другу - житлові будинки. Є певна процедура і порядок подачі теплоносія, маючий на увазі етапність. Одночасно всім подати тепло технічно неможливо", - уточнив він.

Водночас Е.Соколовський не став коментувати версію про те, що міська влада затягують з початком опалювання з метою економії.

"Міська влада орієнтується на два критерії - готовність "Київенерго" і прогноз Гідрометцентру. Ми закінчили підготовку до опалювального сезону до 1 жовтня. Ми технічно готові. Якщо буде такий наказ, ми готові підключити", - сказав голова правління енергокомпанії.

Зазначив, що згідно з Правилами підготовки теплових господарств до опалювального періоду, затвердженим наказом Міністерства палива і енергетики і МінЖКГ, "включення систем опалювання здійснюється власниками теплових господарств за узгодженням з теплопостачальними організаціями за умови, що протягом трьох діб середня добова температура повітря не перевищує 8°C".

Згідно з даними Гідрометцентру, починаючи з неділі, 3 жовтня, середньодобова температура у Києві тримається на рівні 6-8 градусів і не збільшиться протягом найближчих 10 днів.

ЖКГ, побутові послуги: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини