RU

"Київавтодору" доручено до 20 жовтня підготувати Київ до снігопадів

26.07.2010, 17:15

Комунальній корпорації "Київавтодор" доручено з 20 жовтня 2010 року по 1 квітня наступного року організувати у кожному районному дорожньо-експлуатаційному управлінні цілодобове чергування не менше п'яти одиниць снігоуборних машин. Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі КМДА, відповідне розпорядження "Про підготовку автомобільних доріг і тротуарів міста Києва у зимовий період 2010/2011 років" підписав перший заступник глави КМДА Олександр Попов.

Водночас "Київавтодор" зобов'язаний забезпечити своєчасне прибирання і вивезення снігу і здійснювати своєчасне оброблення проїжджих частин посипними матеріалами; відремонтувати лівнеприймачі, а також забезпечити водовідвід у місцях скупчення талої і зливної води на проїжджій частині доріг.

Згідно з документом у період з 1 листопада поточного року по 1 квітня 2011 року "Київавтодору" також доручено організувати цілодобове чергування і роботу спеціальних машин і механізмів у районних комунальних дорожньо-експлуатаційних управліннях з ремонту і утримання автомобільних доріг і споруд на них.

Документом також стверджується перелік зимової спецтехніки, за допомогою якої будуть розчищати столичні вулиці: 98 снігоочисників, 104 одиниці техніки для розкидання солі, 14 снігопогрузників, 32 навантажувачі посипних матеріалів і 50 тракторів зі снігоочисним обладнанням. Передбачається заготовити 43,5 тисяч тонн солі і 3 тисячі тонн фрикційних матеріалів.

Олександр Попов: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини