RU

Київ встановив максимальні націнки на продукти

08.02.2011, 15:05

Київська міська держадміністрація (КМДА) встановила граничні торгові надбавки на продукти харчування. Про це йдеться у розпорядженні КМДА від 10 січня.

Документ прийнятий з метою недопущення необґрунтованого збільшення цін на основі продовольчих товарів.

Згідно з розпорядженням, граничні торгові надбавки до оптової ціни виробника на м'ясо птаха, ковбасні вироби варені, молоко, сир, сметану, масло вершкове, масло соняшникове, яйця курячі - 10%; борошно, макаронні вироби, крупи, цукор - 12%; яловичину, свинину, хліб - 15% без урахування витрат з їхнього транспортування у міжміському сполученні.

Граничний рівень рентабельності виробництва борошна пшеничного вищого, першого і другого ґатунку, борошна житнього - 8%; хліби вагою понад 500 гр. з борошна пшеничного вищого, першого і другого ґатунку та їхні суміші, борошна житнього і суміші борошна пшеничного і житнього простої рецептури (борошно, дріжджі, сіль, вода) без додавання цукру, жиру, інших наповнювачів, а також хліб і хлібобулочні вироби для діабетиків - 12%.

Крім того, передбачається декларування Головному управлінню цінової політики КМДА змін оптово-відпускних цін на борошно пшеничне вищого, першого і другого ґатунку, борошно житнє, яловичину, свинину, м'ясо птаха (тушка), ковбасні вироби варені (крім вищого сорту), молоко жирністю до 2,5%, сир жирністю до 9%, сметану жирністю до 20%, масло вершкове жирністю до 72,5%, яйця, цукор-пісок і масло соняшникове.

Роздрібна торгівля, ритейл: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини