RU

Київ візьме кредит, щоб віддати борги

04.11.2010, 17:10
Київ візьме кредит, щоб віддати борги - Фото
655e05947839047a6e04fbc8bb998818.jpg

Київ візьме кредит, щоб віддати борги
Київ збирається взяти кредит на суму 500 млн. грн. для погашення різниці у тарифах перед АК "Київенерго". Про це заявив заступник мера столиці Олександр Мазурчак (на фото).

За словами чиновника, до кінця тижня міськадміністрація має знайти банк, який зміг би надати столиці кредит на погашення цієї заборгованості.

О.Мазурчак також повідомив, що перший заступник мера Києва Олександр Попов напередодні зустрівся з Міністром палива і енергетики Юрієм Бойком у зв'язку із ситуацією з постачаннями газу "Київенерго". За його словами, була досягнута домовленість про те, що тиск газу для енергокомпанії буде відновлений.

Водночас, зазначив чиновник, заборгованість з відшкодування різниці у тарифах все одно виникатиме, оскільки нинішні тарифи не покривають собівартість послуг. "Відповідно до кінця року ми будемо мати близько 760 млн. різниці у тарифах", - сказав він.

О.Мазурчак також повідомив, що Київ збирається звернутися до Міністерства палива і енергетики з проханням погасити ці борги за рахунок держбюджету.

Олександр Мазурчак: біографія та добірка новин>>>

ЖКГ, побутові послуги: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини