RU

Київ розділять на три частини

13.11.2009, 16:19

У Києві створено спеціальну робочу групу для реалізації проекту з освітлення і реконструкції фасадів будівель, яка працює над розробкою проекту зонування території столиці на три частини.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі Київської міськдержадміністрації, для кожної із зон буде визначено окрему колірну гаму, як фасадів, так і систем додаткового освітлення.

"Спеціально для зручності киян і гостей міста у всьому місті замінять таблички з назвами вулиць і номерами будинків на сучасніші. Тому незабаром таблички з адресами будинків з підсвічуванням перестануть бути привілеєм центральної частини Києва, а стануть загальною тенденцією для столиці", - наголосив перший заступник мера Києва Денис Басс.

Нагадаємо, минулого року заступник мера Києва Сергій Рудик заявляв про те, що для забезпечення одного житлового будинку новими номерними знаками, покажчиками на під'їздах і дошками оголошень необхідно в середньому 615 грн. Причому, всі таблички будуть уніфікованими: єдиного зразка і з обов'язковим підсвічуванням, вказував він.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини