RU

Київ обіцяє погасити борги із зарплати до осені

09.07.2009, 10:46

Борги з заробітної плати на підприємствах державної і комунальної форм власності у Києві планують погасити до 1 вересня. Про це йшлося на спільному засіданні сторін Київської міської тристоронньої соціально-економічної ради і робочої групи з питань ліквідації заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах, установах і організаціях столиці.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі Київської міськдержадміністрації (КМДА), при цьому перший заступник глави КМДА Ірена Кільчицька, що головувала на засіданні, відзначила, що необхідно проаналізувати причини заборгованості із заробітної плати на кожному економічно активному підприємстві-боржникові державної і комунальної форм власності і вжити заходів для їх усунення. "Ми повинні поставити собі за мету погасити цю заборгованість до 1 вересня поточного року, і зробити все можливе, щоб не допустити виникнення боргів надалі ", - додала вона.

За даними прес-служби КМДА, за результатами щоденного моніторингу стану погашення заборгованості із заробітної плати, сума боргу на підприємствах житлово-комунального господарства станом на 25 червня поменшала на 3,8 млн.грн. і становила 7,8 млн.грн.

Ірена Кільчицька: біографія і добірка новин>>>

Ринок праці: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини