RU

Київ може залишитися без пляжів?

03.04.2009, 14:17

Всеукраїнське товариство охорони природи заявляє про загрозу ліквідації київських пляжів.

За інформацією газети "Комсомольська правда в Україні", зокрема, у розпорядженні Київської міськдержадміністрації (КМДА) про підготовку місць відпочинку міста до літнього сезону відсутнє поняття "пляж", як таке. А КП "Плесо", яке займається охороною, утриманням і експлуатацією внутрішніх водоймищ Києва і прибережних пляжів і зон відпочинку, вже скоротило 133 посади, які заповнювалися в період літнього сезону. Крім того, 31 березня гендиректор підприємства Євген Смикун видав наказ про скорочення ще 266 осіб, а також ліквідував всі пляжні господарства Києва.

Видання зазначає, що працівники КП "Плесо" і громадські організації в 2008-2009 роках зверталися і до силових структур, і до парламенту з проханням відреагувати на дії КМДА і комунальних підприємств Києва щодо міських пляжів, але безрезультатно.

У свою чергу, голова Київської міської організації природоохранного товариства Микола Щепець пояснив дії КМДА і КП "Плесо" із ліквідації пляжів їхнім наміром продати території, на яких зараз розташовані прибережні зони відпочинку.

Нагадаємо, минулого року міська влада планувала відкрити 12 нових пляжів і зон відпочинку у столиці і заявляла про намір упорядкувати 29 пляжів, на що було передбачено витратити 5 млн.грн. з міського бюджету і 13 млн.грн. інвестиційних коштів.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини