RU

Київ і Київська область підписали меморандум про співпрацю

29.09.2010, 16:25

Перший заступник мера Києва Олександр Попов і губернатор Київської області Анатолій Присяжнюк сьогодні підписали Меморандум про співпрацю.

Документ вміщує 22 позиції і передбачає співпрацю у соціально-економічній, науково-технічній, гуманітарно-культурній і містобудівній сферах.

На думку А.Присяжнюка, підписання меморандуму є "історичною подією". "Ця історична подія, яка дає змогу надалі нам розв'язати руки у відносинах між Києвом і областю. У нас дуже багато проблем і спільних завдань", - сказав він.

Зокрема, за словами губернатора Київської області, документ передбачає спільні дії з будівництва водозабору на острові Великий для забезпечення якісною питною водою населення Києва і міст області - Вишгорода, Ірпіня, Бучі, Боярки; розміщенню правобережних очисних споруд в Обухівському районі, будівництву південно-західного каналізаційного колектора і очисних споруд біля Ірпіня для каналізації міст Гостомель, Вишневе, Ворзель, Буча, Обухів, Українка, Волошок та інших.

Крім того, документ передбачає домовленість про спільну реконструкцію очисних споруд Бортнічеської станції аерації, будівництво ілопереробрного заводу, організацію подальшої безпечної експлуатації полігона побутових відходів в Обухівському районі, а також компенсації Києву витрат на перевезення пільговиків, які на вихідні виїжджають в область.

До того ж А.Присяжнюк зазначив, що за час незалежності України керівництво облдержадміністрації і столиці, на жаль, не зустрічалося для того, щоб обговорити і вирішити питання, які турбують жителів Києва і області. У зв'язку з цим він заявив, що з метою контролю над виконанням меморандуму домовився зустрічатися з О.Поповим щоквартально.

У свою чергу перший заступник мера Києва зазначив, що пріоритетними будуть питання розв'язання транспортних проблем, проблем житлово-комунального господарства, якісної питної води, каналізації, переробки відходів і питань екології.

Попов та його команда: добірка новин>>>
Анатолій Присяжнюк: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини