RU

Київ готується до референдуму з відставки Черновецького і райрад

11.10.2010, 11:30
Київ готується до референдуму з відставки Черновецького і райрад - Фото
75fb2067facfbef941f91abce5271e41.jpg

Київ готується до референдуму з відставки Черновецького і райрад

У Києві готуються до проведення загальноміського референдуму щодо доцільності ліквідації районних рад, а також дострокового припинення повноважень депутатів Київради і мера столиці Леоніда Черновецького. Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомили у прес-службі народного депутата України Кирила Кулікова.

На загальноміське обговорення пропонується винести такі питання: "Чи доцільне існування районних у Києві рад? "Чи підтримуєте Ви дострокове припинення повноважень депутатів Київської міської ради і призначення позачергових виборів у Київраду?", "Чи підтримуєте Ви дострокове припинення повноважень мера Києва Л.М. Черновецького і призначення позачергових виборів мера Києва?".

Проведення референдуму передбачає три етапи: збори для формування ініціативної групи (на зборах повинні бути присутні не менше 200 жителів міста, які мають право голосу), збір підписів на підтримку референдуму (10% виборців міста) і безпосередньо референдум.

Збори зі створення ініціативної групи відбудуться 12 жовтня у Будинку вчених.

Ініціаторами референдуму виступили громадські організації, правозахисники, а також екс-глава КМДА Іван Салій, народний депутат К.Куліков, журналіст Данило Яневський.

Черновецький та його команда: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини