RU

Київ допоможе Москві будувати метро

25.03.2011, 13:35

Київ і Москва домовилися про співпрацю у будівництві московського метро. Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомили у прес-службі КМДА.

За словами начальника "Дирекції будівництва метрополітену" КП "Київський метрополітен" Олександра Охотнікова, Москва має достатньо будівельних і технологічних потужностей, але при цьому є потреба у розробленні проектно-кошторисної документації. Враховуючи це, "Дирекція будівництва метрополітену" запропонувала допомогу в розробленні проекту будівництва московського метро.

Для обговорення цього питання фахівці проектного інституту "Укрметротунельпроект" вже найближчими днями відвідають Москву.

"Сьогодні у Москві, за офіційними даними, проживають понад 10 мільйонів жителів. Зареєстровані понад 5,5 млн. автомобілів. І навіть при діючому метро, протяжність якого становить 300 км (а це 280 станцій метро), зараз транспортна інфраструктура міста дуже переобтяжена. Тому навряд чи не єдиним шляхом розв'язання цієї проблеми є розширення мережі метрополітену і будівництва підземних тунелів і паркінгів. Безумовно, такий досвід є дуже цікавим і актуальним і для Києва, адже у нас схожі проблеми. Впевнений, що вивчення московського досвіду буде дуже корисним для наших фахівців", - зазначив О.Охотніков.

Попов та його команда: добірка новин>>>
Транспорт, логістика: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини