RU

Київ домовився із Москвою

22.03.2011, 11:05
Київ домовився із Москвою - Фото
41a28991b0d2f5a1a116cd72bfd8ef07.jpg

Київ домовився із Москвою

Глава Київської міської держадміністрації Олександр Попов підписав Угоду про співпрацю з мером Москви Сергієм Собяніним. Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомили у прес-службі КМДА.

Документ передбачає співпрацю у торгово-економічній, науково-технічній і гуманітарно-культурній сферах. Також у межах угоди передбачається налагодження прямих зв'язків із господарськими суб'єктами Києва і Москви, обмін досвідом між містами у питаннях залучення іноземних інвестицій, розвитку малого і середнього бізнесу, а також проведення виставок і ярмарків.

Для реалізації цих планів буде створена Рада двосторонньої співпраці.

У сфері будівництва і архітектури Київ збирається вивчити досвід Москви у питанні реконструкції житла, будівництва багатоповерхових автостоянок і будівель.

У гуманітарній сфері сторони домовилися про обмін досвідом і напрацюванням у сфері охорони здоров'я, розвиток прямих контактів між установами соціального захисту населення. Також Київ і Москва продовжать співпрацю в питаннях організації програм підтримки ветеранів Великої Вітчизняної війни, взаємодії в організації заходів з дня нагоди святкування 70-ої річниці контрнаступу радянських військ під Москвою і 70-ої річниці звільнення Києва від німецько-фашистських загарбників.

Крім того, угода передбачає співпрацю у сфері комунального господарства. Зокрема впровадження нових енергозбережних технологій тощо.

"Впевнений, що підписання угоди між урядом Москви і Київською міською держадміністрацією, - це тільки перший крок у налагодженні тісної та ефективної співпраці між нашими містами", - заявив О.Попов.

Попов та його команда: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини