RU

Хрещатик визнали однією з найдорожчих вулиць Європи

21.06.2011, 13:55
Хрещатик визнали однією з найдорожчих вулиць Європи - Фото
b4ae522292bf763e6240a5f3415e19a7.jpg

Хрещатик визнали однією з найдорожчих вулиць Європи

Центральна вулиця української столиці - Хрещатик, визнана однією з найдорожчих вулиць Європи. За квадратний метр на головному проспекті Києва треба викласти $3600 у рік.

Основним критерієм оцінки дорожнечі, за рейтингом, складеним компанією Colliers International, стали орендні ставки на торгові приміщення. Очолює ТОП-20 лондонська Олд Бонд Стріт, де у рік за квадратний метр треба викласти $10 351. Замикає - празька вулиця на Прікопе з вартістю оренди "квадрата" у рік $3384. Головна вулиця України - Хрещатик - посіла 17-ту позицію, обігнавши Санкт-Петербург і Копенгаген за орендними ставками, які становили $3600 за "квадрат" у рік, - передає Комсомольська правда.

На думку фахівців компанії, Хрещатик не є пріоритетною вулицею для розвитку брендів високої моди, але дуже привабливий для відкриття магазинів. "Набір брендових магазинів, що склався на Хрещатику за останні 3-4 роки, а також насичений пішохідний трафік роблять вулицю привабливою як для ритейлерів, так і для покупців", - пояснила директор департаменту торгової нерухомості Colliers International (Україна) Наталія Кравець.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини