RU

Хлібну компенсацію від столичної влади виплачуватимуть з серпня

23.07.2008, 13:22

Липневе підвищення цін на хліб київська влада компенсує малозабезпеченим мешканцям столиці вже в перших числах серпня.

За словами співголовуючого фракції Блоку Леоніда Черновецького в Київраді Алли Шлапак, надалі допомогу по 15 гривень щомісяця кияни отримуватимуть до кінця року, згідно з внесеними до бюджету змінами, пише на своїх сторінках газета "Хрещатик".

"Ціни підвищилися з 18 липня. Тому за дні цього місяця компенсацію виплатять у перших числах серпня. Відповідно її надаватимуть і за кожний наступний місяць до кінця року", - зауважила голова комісії Київради з питань охорони здоров'я та соціального захисту, співголовуючий фракції Блоку Леоніда Черновецького в Київраді.

Вона також додала, що ці кошти отримають непрацюючі пенсіонери, пенсія яких не перевищує двох з половиною прожиткових мінімумів (1200 грн.), багатодітні сім'ї, самотні матері та громадяни, які доглядають за інвалідами або людьми, що старші 80 років. Кияни отримуватимуть гроші поштою або на банківські картки - залежно від того, яким способом вони отримували пенсії або іншу соціальну виплату досі. "У пріоритетах київської влади - забезпечення високих стандартів соціального захисту. Київ – єдине місто, яке пішло на виплати адресних дотацій малозахищеним. У жодному іншому місті України, незважаючи на те, що там ціни на соціальні сорти хліба підвищилися 1,5-2 роки тому , дотації для соціального захисту населення не передбачені", - відмітила А. Шлапак.

Крім того, спеціальна комісія Київради розглядатиме можливість надання такої допомоги й іншим киянам, які також відчули на своїх сімейних бюджетах подорожчання найголовнішого продукту.

Нагадаємо, розмір допомоги, встановлений спеціальною комісією Київради, яка вивчала хлібне питання, становитиме 15 гривень на людину. Для цього до бюджету столиці внесено зміни, згідно з якими виділили 37 млн. грн. для 405 тисяч малозахищених киян.

Також нагадаємо, що у минулий четвер, 17 липня, Київрада своїм рішенням рекомендувала Київській міськадміністрації підвищити ціни на хліб. Рекомендується встановити наступні ціни на хліб: хліб "український" – 3 грн. за буханець (900 грамів) та 3,33 грн. за кілограм (нагадаємо, буханець коштував 1,64 грн.); хліб "пшеничний" – 2,40 грн. за буханець (650 грамів) та 3,69 грн. за кілограм (буханець пшеничного коштував 1,68 грн.); на батон - до 2,50 грн. за буханець (500 грамів) та 5 грн. за кілограм (буханець батону коштував 1,4 грн.).


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини