RU

Хасиди в Умані купують дорогу їжу й здоров'я, - ЗМІ

17.09.2012, 14:26
Хасиди в Умані купують дорогу їжу й здоров'я, - ЗМІ - Фото
Фото: ru.tsn.ua
Умань не спить відучора і не заспокоїться ще добу - 26 тисяч ортодоксальних євреїв з 25 країн світу з'їхалися до могили свого духовного наставника раби Нахмана святкувати новий - 5773 - рік.

Як передає ТСН, веселощі почалися після вечірніх молитов і трапези - віруючі танцюють, співають, поздоровляють один одного і продовжують сходитися до могили Нахмана. Сьогодні їм заборонена будь-яка робота. Весь день присвячений молитвам і святкуванню.

Новий рік обходиться хасидам недешево. Розрахунки майже скрізь ведуться в доларах. Вартість продуктів харчування і житла в ці дні вражаюча. Приміром, півлітрова пляшка мінеральної води на ринку обійдеться в $1-3 (8-24 грн.), 200-грамова упаковка вівсяного печива - в 20-25 грн, буханець хліба - $1, десяток яєць - $2-3. Оренда приміщень коштує $300-500, ліжко-місць - $100-300 на добу.

За даними ЗМІ, в цьому році поведінка деяких хасидів дивує бувалих уманчан. Продавці ринку нібито стали мимовільними свідками, як паломники купують в українців здоров'я. "Я спочатку не зрозумів, що від мене хочуть. Пристав до мене малий худий хасид і почав щось лепетати по-своєму. Потім мені переказали, що хоче купити у мене здоров'я. Ну, я теж не розгубився. Спочатку він назвав ціну $1, але я набивати почав. Сторгувалися на $50. Він віддав мені гроші, міцно обняв і задоволений пішов ", - поділився враженнями місцевий житель Олександр Дунь.

Найпоширенішим видом шахрайства в ці дні в Умані традиційно є дрібні крадіжки. За порядком стежать близько 400 міліціонерів.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини