RU

Керівництво Інституту педагогіки судять за вимагання $11 млн.

02.01.2013, 13:40
Керівництво Інституту педагогіки судять за вимагання $11 млн. - Фото
8ae946793349a66ef5f6bf845a4a0bad.jpg
У 2012 році правоохоронні органи Києва направили до суду 111 кримінальних справ за злочинами з ознаками корупції і 98 протоколів про корупційні правопорушення. За результатами їх судового розгляду до кримінальної та адміністративної відповідальності вже притягнуто 185 корупціонерів.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі столичної прокуратури, також в суд направлено дві резонансних кримінальних справи - стосовно чиновників Академії педагогічних наук України та Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.

"На сьогодні в суді слухається кримінальна справа відносно посадових осіб Інституту педагогіки Академії педагогічних наук України, які вимагали 11 млн. доларів за оренду і подальшу приватизацію нежитлової будівлі в центрі Києва. Триває судовий розгляд кримінальної справи відносно одного з керівників апарату Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення, який отримав 40 тис.грн. та обіцяв посприяти у видачі комерційному підприємству ліцензії провайдера програмної послуги", - розповів прокурор Києва Микола Бескишкий.

Також Бескишкий зазначив, що в минулому році за скоєння корупційних діянь до відповідальності притягнуто двох державних службовців з числа керівного складу Міністерства аграрної політики і продовольства, а також Державної ветеринарної та фітосанітарної служби України.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини